Contact

  Autyzm badanie

  Martyna Prabucka

  Psychoterapeuta

  Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką. Na co dzień prowadzę terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.  Udzielam wsparcia opiekunom oraz pracuję w ramach zespołu interdyscyplinarnego.

  W Poradni Emedea udzielam konsultacji psychologicznych rodzicom, których niepokoi coś w funkcjonowaniu dziecka i/lub sami przeżywają jakieś trudności w procesie wychowania.

  Problemy dziecka, z którymi może zgłosić się rodzic są rozmaite np. stany depresyjne, nadmierny lęk, agresja, czy inne problemy emocjonalne. Czasem rodziców zastanawia nagła zmiana w zachowaniu dziecka, nie wiedzą, jak do niego dotrzeć lub obserwują jakieś niepokojące obawy.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Klinicznego im K. Jonschera w Poznaniu, w której pracowała trzy lata. Cenne doświadczenia pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam pracując w szkole publicznej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychologa i psychoterapeuty psychodynamicznego.

   

  Wykształcenie:

  Uniewersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek: psychologia

  Kurs przygotowania pedagogicznego

  Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – czteroletnia szkoła psychoterapii

  Szkolenie z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży

  Kurs Setting w pudełku – psychodynamiczna terapia dzieci

   

   

   

  Position: Psychoterapeuta

  Contact

  Martyna Prabucka